Easy Champ
First step to become a champ
Хто ми?
Марич Віталій
Дизайн та менеджмент
"Я народився у місті Івано-Франківськ. Зараз навчаюсь у КПІ на факультеті менеджменту та маркетинг. Уже близько трьох років здобуваю досвід у різних бізнес проектах. З 2009 року моє життя пов'язане із бойовими мистецтвами, саме тому, я на собі відчув проблеми спортсменів."
Білоус Павло
Розробка
"Ідея Easy Champ прийшла до мене раптово, після особистого досвіду у боротьбі та інших видах спорту. Зараз навчаюсь у КПІ на факультеті менеджменту. Easy Champ - майбутнє українського та міжнародного спорту, ми повинні зробити рутинний процес максимально простим та приємним."
Непеляк Євген
Розробка та маркетинг
Я 7 років відвідував секцію тхеквандо. Кожен рік я брав участь у більше ніж 10 змагань. В мене бувало багато різних проблем через «плутанину» з паперами і тд. Зараз я здобуваю знання та використовую їх на практиці. Я вважаю, що наш продукт змінить спорт назавжди!
Що таке Easy Champ?
EasyChamp - платформа для створення, проведення та організації спортивних замагань та турнірів. На сьогодні, в Українсьому спорті актуальна проблема відсутності цифрової автоматизації спортивних подій. Це створює ряд проблем починаючи із складання турнірних сіток, закінчуючи показом результатів сутичок. Починаючи із ідеєю спростити життя спортсменам, ми перевпевнились у доцільності автоматизації усього спорту. Тому ми прийшли до рішення при якому організатори, тренери, спортсмени та звичайні відвідувачі спортивних подій будуть в курсі актуальних подій стоврення та проведення змагань і турнірів.
Спортсмен
Спортсмен у своєму акаунті може переглядати усю інформацію про інших спортсменів та зберігати свою історію сутичок. Найголовнішою функцією є перегляд майбутніх змагань, у яких він зареєстрований. Спортсмен буде знати усю актуальну інформацію про його поточні та майбтні сутички, що економить його час та дає можливість спланувати подальші дії.
Тренер
Тренер має можливість створювати клуб, у який будуть входити його спортсмени. Саме тренер подає заявки учасників на змагання. Коли учасники оплатять участь та надішлють мед карту, їх буде записано у список учасників. EasyChamp автоматично створить турнірні сітки відповідно до категорій.
Організатор
Організатор може за декілька хвилин створити змагання та надіслати запрошення на нього суддям та тренерам. Організатори витрачають багато часу для створення турнірних сіток, контролю процесу оплати, зважування та медичних довідок. У Easy Champ усі процеси автоматизовані.
Суддя
Судді усю свою роботу виконують у панелі, яка спрощує усю систему суддівства та виключає непотрібну паперову роботу. Результати суддівської роботи миттєво відображаються на сайті та формують статистику змагань.
Аналіз ринку
Перед стартом проекту, ми спілкувались безпосередньо із самими спортсменами, організаторами змагань та головами федерацій різних видів спорту. Після тривалих переговорів та аналізу проблеми, ми дійшли до висновку, що проблема потребує вирішення у найкоротший термін. Конкуренів на Вітчизняному ринку немає. Існують варіанти рішення закордоном, але навіть на території України вони не популяризовані та специфікуються лише на бойових видах спорту.
Головні проблеми
1
Вічна паперова робота
В Україні актуальна проблема паперової роботи. Всі процеси відбуваються у списки А4 (в кращому випадку Excel) і це значно ускладнює життя спортсменам, клубам, організаторам та безпосередньо самим федераціям.
2
Неусвідомленість спортсменів
Спортсмени під час змагань не мають інформації про час, номер сутички, їх місце у турнірній таблиці та данних про свого суперника. Інколи складаються ситуації, що спортсмен може чекати сутичку весь день, але вона так і не відбудеться.
3
Створення турнірних сіток
Після спілкування із представниками різних спортивних федерацій, ми дійшли до висновку, що є проблема створення турнірних сіток, оскільки якщо це робити самостійно - це займає дуже багато часу (особливо, коли усі данні спортсменів надсилаються в останній термін).
4
Реєстрація спортсменів
Організаторам не потрібно вручну реєструвати кожного учасника, оскільки вони реєструються самостійно, одразу оплачуючи вартість участі. Турнірна сітка теж генерується за допомогою EasyChamp.
24

Області
2

Мінімальна кількість змагань у місяць
500

Середня кількість учасників
16

Видів спорту
Запуск проекту
План розрахований на термін 18 місяців
1
Залучення інвестицій
Для старту проекту нам потрібна інвестиція у розмірі $25 000, яка буде використана на, безпосередньо, розробку веб-платформи, налаштування шаблонів для кожного виду спорту, маркетингові витрати та зарплати команді
2
Створення платформи
Процес прорисовки дизайну та створення самої платформи (із усіма нашими правками та правками спортивних федерацій) займе близько 3 місяців
3
Освоєння однієї області
Ми почнемо із однієї області та одного виду спорту. Після стабілізації роботи сайту почнеться охоплення інших бойових видів спорту.
4
Освоєння більшості областей
Вихід на рівень України буде наступним етапом, так як усі області, а особливо сусідні є зв'язаними та вони дуже часто співпрацюють одна з одною. Отже поширення на решту областей, за умови успішної роботи сайту, є лише питанням часу.
5
Перехід на усі основні види спорту
Після освоєння бойових видів спорту по усій Україні, ми плануємо розширити свій функціонал на усі основні види спорту, а також командні види.
6
Державний рівень
Найважливішим етапом розвитку є вихід на державний рівень змагань, коли Easy Champ буде входити у регламент, як основний спосіб проведення та організації спортивних змагань України
7
Міжнародний рівень...
Українські спортсмени є відомими у всьому світі. Протягом останніх десяти років професійний спорт зрозумів, що вони є одні із найкращих.
Ми хочемо, щоб спортсмени усього світу розділяли щастя перемоги разом з нами і саме український продукт зміг змінити старомодне ставлення до спорту. Тому нашою ціллю є покращення, насамперед, українського спорту та виведення його на новий рівень, для закріплення України у списку сильних та спортивних держав, де є можливість для розвитку, де можна досягнути висот, як для себе, так і для своєї Батьківщини.

Easy Champ - не просто веб-сайт. Easy Champ - твій найлегший шлях до перемоги!
Зв'яжіться з нами
для детальнішого обговорення:
+38 (099) 911-55-17
vetalvol0273@gmail.com
Київ, Україна