ZIKO
CORPORATION
Виробництво та продаж
полімерної продукції
ТОВ "Корпорація"Зіко"
м. Івано-Франківськ
(0342) 77-52-34
(0342) 77-52-35
UA
RUS
ZIKO
CORPORATION
ПРО НАС
ТОВ "Корпорація "Зіко" – це професійна команда людей, яка виробляє із полімерів продукцію найвищої якості вже більше 20 років. Широкий асортимент здатний задовольнити індивідуальні потреби нашого клієнта. Динамічний розвиток виробництва дозволяє нам займати провідну позицію на ринках України та зарубіжжя.
Сучасне обладнання
Висока якість продукції
Індивідуальний
підхід
ПРОДУКЦІЯ
ТЕРМОЗБІГОВА ТА ПОЛІЕТИЛЕНОВА ПЛІВКА
Термозбігова плівка – це вид пакувальної поліетиленової плівки, яка здатна скорочуватися під впливом температури, що перевищує температуру розм'якшення полімеру і приймати форму упакованого виробу. Ступінь усадки плівки залежить від температури та часу її впливу на матеріал.

Завдяки використанню нашим підприємством інноваційних зарубіжних складників та сировини ми виготовляємо плівку, яка тонша від плівки з традиційної сировини, проте з кращими властивостями. Використання такої плівки дає можливість зменшити її розхід на 20-30%, що в свою чергу впливає на кінцеву собівартость продукції.
РУЧКА ДЛЯ ПЕТ ПЛЯШКИ
Полімерні ручки забезпечують надійне кріплення і зручне перенесення продукції в ПЕТ тарі об'ємом 1-3л із діаметром горловини 28мм. Даний вид продукції виготовляється лише із первинної сировини, що надає хорошу якість і міцність ручки. Форма ручки має покращені геометричні параметри, які забезпечують комфортне перенесення заповненої тари.

Досвід та виробничі потужності нашого підприємства дозволяють нам виготовити ручку будь-якого кольору та в будь-якій кількості, яка буде відповідати Вашим стандартам.
Є питаня або пропозиції?
Заповніть форму або зв'яжіться із нами за контактами нижче
ТОВ "Корпорація"Зіко"

Щодня ми створюємо якісну та інноваційну полімерну продукцію, яка заощаджує ресурси, економічно вигідна та розроблена оптимально під вимоги кожного клієнта. Наша продукція покликана збільшити Ваш прибуток.
м. Івано-Франківськ
вул. Левинського, 10а; інд. 76014

corpziko@ukr.net

(0342) 77-52-34

(0342) 77-52-35